Zayıflamaya Yardımcı Diyet Mobil Uygulamaları Nelerdir?

172

Zayıflamaya Yardımcı Diyet Mobil Uygulamaları

Zayıflamaya Yardımcı Diyet Mobil Uygulamaları nelerdir? Yaz gelirken bir zayıflama ve diyet trendi başlıyor! Bu uygulamalardan yararlanarak nasıl kilo verebiliriz?

Kilo verdiren mobil uygulamaları iOS iPhone‘larda App Store’dan Android‘de ise Google Play’den telefonunuza indirebilirsiniz. Zayıflamaya yardımcı programlar yada diyet uygulamaları nelerdir işte cevabı.

İşte Kilo Vermenize Yardımcı Mobil Uygulamalar!

Zayıflamaya Yardımcı Mobil Uygulamalar - Diyet Uygulamaları - Zayıflatan Mobil Uygulamalar
Zayıflamaya Yardımcı Mobil Uygulamalar – Diyet Uygulamaları – Zayıflatan Mobil Uygulamalar

1. Nike Training

Nike training uygulaması diyet yapan ve zayıflamak isteyenler için ilk önerimiz egzersiz uygulaması. Bu kadar profesyonel olup hala ücretsiz egzersiz uygulaması olması çok şaşırtıcı!

Yaşınızı, kilonuzu girerek düzenli uygulama ile rahatlıkla kilo verip, kaslanıp, şekillenebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamalı ve komut sistemi ile sıkılmadan spor yapabilirsiniz. İstediğiniz bölgenizi yada istediğiniz antremanı seçip, belirli bölgelere odaklanarak da yapabilme imkanı sunuyor. Ayrıca esneme hareketleri ile de antremanınızı bitirerek sağlıklı yaşama geçiş yapabilirsiniz.

2. Fat Secret

Fat Secret uygulaması doğrudan bir kalori hesaplama uygulamasının ötesinde, kalori takibi sunuyor. Yani gün içinde yediğiniz, içtiğiniz herşeyi bu uygulamaya girerek, gün içinde ne kadar kalori aldığınız ve daha da iyisi ne kadar karbonhidrat ve protein aldığınızı görebiliyorsunuz.

Sıkı diyet yapanlar için indirmenizi tavsiye ettiğimiz zayıflamaya yardımcı diyet mobil uygulamaları arasında! Fat Secret kalori sayacını hemen indirebilirsiniz. Ayrıca İp Atlamak Basen Eritir mi? yazımıza da buradan okuyabilirsiniz.

3. Apple Sağlık

iOS işletim sistemine bağlı olan iPhonelarda telefonun kendisinde bulunan ‘Sağlık’ uygulamasında spor ve diyet yaparken düzenli kilonuzu girerek kilo takibi yapabilir, ne kadar uyuduğunuzu, nabzınızı ve yürüyüş yaparken kaç adım attığınızı görebilirsiniz! Bu spor ve diyet mobil uygulaması kilo vermenize yardımcı olur, hem de ücretsiz!

4. Sukolik Su Hatırlatıcı

Sukolik gibi su hatırlatıcı uygulamaları, diyet yaparken ve zayıflamaya çalışırken yardımcı olabilecek uygulamalardan. Diyet yaparken su tüketimi oldukça önemli ve gündelik hayatta yeterli su içmeyi unutabiliyoruz. Böyle uygulamaları da indirirseniz size gün içinde belirli aralıklarla su içmeyi hatırlatmış oluyor. Tavsiye ediyoruz.

 


En İyi Rahatlatıcı Meditasyon Uygulamaları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Diyet tatlı tarifleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Diyet Alışveriş Listesinde Neler Olmalı?


Nike Training Uygulamasına Buradan Ulaşabilirsiniz: https://www.nike.com/tr/ntc-app