Yan Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir & Eşofman Pantolonlar : Trend Alarmı

290

Yan Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir & Eşofman Pantolonlar : Trend Alarmı

Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir & Eşofman Pantolonlar : Trend Alarmı Bahar aylarının yaklaştığı bu sezon yani 2018 bahar sezonunda trendler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı!

2018’in en göze çarpan parçalarından biri de eşofman pantolonlar yada eşofman tip pantolonlar. Cool tavrı ve rahat giyimiyle hem şık hem de spor olmak isteyenler için hafif ve rahat parça kesinlikle eşofman pantolonlar. Adı jogging pantolon diye de bilinen eşofman altı şeklindeki pantolonlar sezonun trendi olmuş durumunda.

 

Pantolon Tarzı Eşofman Altı - Yandan Çizgili Pantolon Kombinleri - Yanı Çizgili Pantolonlar - Eşofman Pantolon Bayan - Jogging Pantolon - Jogging Pantolon Kombin - Trend, Eşofman Altı - Yan Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir & Eşofman Pantolonlar
Pantolon Tarzı Eşofman Altı

Eşofman pantolon yani jogging pantolonun en güzel yanı ise yüksek belli ve geniş duruşuyla bacak boyunuzu yüksek gösterir. Rahat da olduğu için çok tercih edilecek bir bahar trendi. Spor şıklık akımının da devamı niteliğinde.

En rahat özelliği ise zamansız ve mekansız olması. Örneğin, hem rahat hem de şık olması sayesinde ofis çıkışı bir yemeğe, haftasonu kahvaltıya ya da alışverişe kadar her yerde giyilebilir ve şık olabilirsiniz.

Eşofman pantolonun yan kısmında bulunan çizgi de bu rahat pantolonun spor olmasını sağlıyor.

 

Yan Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir & Eşofman Pantolonlar - Eşofman Pantolon Kombinleri - Pantolon Eşofman Altı - Eşofman Gibi Pantolonlar - Eşofman Gibi Pantolon - Pantolon Görünümlü Eşofman - Pantolon Tarzı Eşofman Altı - Eşofman Pantolon Modası
Eşofman Pantolon Kombinleri

Günlük hayatta koşuşturmaca halindeyken rahat olmak hepimizin isteği. İşte bu spor şıklığını yakalamak için botlarla, stilettolarla, ceketlerle, basic tişörtlerle kombinleyebilirsiniz.

Yan Çizgili Pantolon Nasıl Kombinlenir & Eşofman Pantolonlar için en büyük avantaj ise boyuna çizgiler bacak boyunuzu uzun gösteriyor.

Yan çizgili pantolonları kombinlerken, eğer üzerine şık bir gömlek tercih ediyorsak altına topuklu ayakkabı giymeye gerek yok daha rahat düz taban bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Üzerinize rahat bir tişört seçip ayakkabı olarak topuklu tercih edebilirsiniz. Seçim sizin! Her açıdan tavsiyemiz yan çizgili pantolon ve eşofman pantolonlara en iyi giden aksesuarın yandan takılan küçük çantalarla birlikte kullanılması!

Umarız işinize yarar, keyifli okumalar dileriz!

 

Yandan Çizgili Pantolon Kombinleri, Yanı Çizgili Pantolonlar, Eşofman Pantolon Bayan, Jogging Pantolon, Jogging Pantolon Kombin, Trend, Eşofman Altı, Spor Şıklık Eşofman Pantolon, Eşofman Pantolon Kombinleri, Pantolon Eşofman Altı, Eşofman Gibi Pantolonlar, Eşofman Gibi Pantolon, Pantolon Görünümlü Eşofman, Pantolon Tarzı Eşofman Altı, Eşofman Pantolon Modası

 

2018 Yılının Rengi Mor

Her Kadının Gardıronunda Olması Gereken 10 Parça

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli