Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır

341

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır yazımızdan merhabalar!

Tırnak ve oje kesinlikle kadınların en çok tercih ettiği vazgeçemediği kozmetik ürünleri arasında. Günlük hayatta her zaman ojeyi sürüp çıkabileceği vakti olmayabilir. Olsa da tırnakları uzatmak ayrı bir meşakkattir. Kolay kırılan tırnaklarla heleki çok zor bir hale geliyor uzun tırnak sevenler için. İşte takma tırnak burada devreye giriyor. Dilediğiniz gibi takıp çıkartılabilen kozmetik takma tırnak iyi bir alternatif yöntem peki takma tırnak takıldı sonra nasıl çıkarılır? Takma tırnak çıkmıyor diyenler bir de bunu deneyebilirler. Takma tırnak yapıştırıcısı nasıl çıkarılır?

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır - Takma Tırnak Çıkarma Yöntemleri - Tırnak Yapıştırıcısını Çıkarma - Takma Tırnak Çıkmıyor - Takma Tırnağın Yapışkanı Nasıl Çıkar
Evde Takma Tırnak Çıkarmak İçin Malzemeler

  • Takma tırnakları daha kolay çıkarabilmek için tırnak makası
  • Aseton
  • Asetonla aynı miktarda su
  • Kap
  • Yoğun besleyici el kremi
  • Limon

1. Öncelikle tırnak kenarlarımızı el kremiyle besleyelim.
2. Takma tırnakları çıkarmak için aseton ve suyu aynı oranda boş bir kaba aktaralım.
3. Daha sonra 15 dakika boyunca tırnaklarımızı bu karışımda tutalım.
4. Çıkan tırnakların üzerindeki yapışkanları da yine asetonla ve el kremiyle çıkmasını sağlayabiliriz.
5.Tırnak bakımı içinse en son bitmiş limon yarısı içerisine tırnaklarımızın rengini tekrar açıp besleyebiliriz.

Tırnakta Kalan Yapıştırıcı Nasıl Çıkar

Tırnakta kalan yapıştırıcı nasıl çıkar sorusunun cevabı yukarıda bahsettiğimiz gibi aseton ve birazda yağ bazlı yoğun el kremiyle tırnaklara hem bakıp yapabilir hem de tırnakta kalan yapıştırıcıyı çıkartabiliriz.

Takma Tırnak Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Takma tırnak bir çok renk seçeneği ve kullanım kolaylığı ile oldukça pratiktir. Kolay kırılan tırnaklar için iyi bir yöntemdir. Fakat yine de 3-4 günden fazla tırnakta kalmamalı. Tırnak bu şekilde sürekli kapalı kaldığında beslenemez ve sararır. Ayrıca ucuz ürünlerden ise biraz daha kaliteli bir yapıştırıcı kullanmakta iyi bir çözüm.

Takma Tırnak Çıkarma Yöntemleri

Takma Tırnak Çıkarmak için bir diğer yardımcı olacak şey ise öncelikle sıcak suda bekleterek tırnak yapıştırıcısını yumuşatmaktır. Böylece asetonla daha kolay çıkmasını sağlayabiliriz.

Evde Burun Küçültme Yöntemleri
Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli
Yan Çizgili Pantolon Kombinleri


Takma Tırnak Çıkarma Yöntemleri, Tırnak Yapıştırıcısını Çıkarma, Takma Tırnak Çıkmıyor, Takma Tırnağın Yapışkanı Nasıl Çıkar