Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri

208

Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri, 2019 Sonbahar ev dekoru hakkındaki yazımızdan herkese merhabalar. Havalar soğumaya başladı! Evde oturmayı sevenler için ev dekorasyonu özellikle de sonbahar ev dekorasyonu şu sıralar dikkat çeken bir konu.

Bu güzel mevsimin tadını çıkartmak ve sonbahara özel tüm renkleri kullanmak sonbahar ev dekoru fikirleri için ilham kaynağı. Yazın daha renkli olan herşey sonbaharda yerini daha solgun renklere, turuncu ve kahvelere bırakıyor.

Sonbaharda ev dekoru yapmak size ilham verecek ve bu mevsim geçişine sizi hazırlayacaktır.

 

 

Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri - 2019 Sonbahar ev dekoru - ev dekorasyon fikirleri

 

Sonbahar Salon Dekorasyon Fikirleri

2019 sonbahar ev dekorasyonun en net göründüğü alanlardan biri de salonlar oluyor. Salonlarda ilk dikkat çeken halılarda daha koyu renkler ve kahve tonlarına geçiş yapıyoruz. Koltuklar açık renkli olsa da yastıklar da turuncu tonları sonbahar için oldukça ideal. Salonda kullanılan aksesuar objelerde ise kurumuş çam kozalakların olduğu cam bir kavanoz ile mevsimi tamamen yaşamanız mümkün olur.

 

Kumaşlarda Ekose

Perdelerde ise ekose koyu yeşil tonlarında kalın yapılı kumaş perdeler sonbahar ev dekoru için olmazsa olmaz detaylardan.

 

Sonbahar Dekorasyonu Ahşap Detaylar

Kurumuş sonbahar yapraklarını yine salonda dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Bunları da ahşap bir kutunun içine koyup içerisine de led ışıklarla süsleyebilirsiniz. Bu şekilde hem doğal bir görünüm elde edersiniz hemde sonbaharı salonunuzda tamamen dekor edebilirsiniz.

 

Sonbahar Ev Dekoru Aksessuar : Mum

Altında tabaklığı olan mumlar ve özellikle turuncu doğal renklerdeki mumlar salonunuza sonbahar havası getirecek. Dışarısı soğuk ve yağmurlu ise kitap okumak için harika bir ambiyans oluşturacaktır!

 

Sonbahar Dekorunda Battaniyeler

Yine salonda veya yatak odası sonbahar fikirleri için kullanılabilecek en güzel ürün tabiki yün battaniyeler veya ekose örtüler yine. Özellikle koltuğun üzerine yoğun örtülü kalın bir battaniye de sonbahar dekorasyon fikirleri içerisinde yer alır.

 

Sonbahar Dekorasyon Olmazsa Olmaz Şömine

Sonbahar için en güzel ve dikkat çeken ayrıntı şömineler olsa gerek. Özellikle villa tipi evlerde bahçede veya iç mekanlarda şömine sonbahar için en güzel fikirler arasında. Çalışmasa dahi üzerine ve ön kısmına mumlar ile yada kitaplar ile harika dekorasyonlar yapabilirsiniz.

 

Siz de sonbaharın en güzel renklerini kırmızı,sarı, kahverengi ve koyu yeşilleri dilediğiniz gibi 2019 sonbahar dekorasyon için kullanabilirsiniz. Dekorasyon fikirleriniz ile evinize doğal bir dokunuş katabilirsiniz.

 

COUNTRY TARZI EV DEKORASYONU