Sapanca Sahil Bungalow Yorum

Sapanca Sahil Bungalow Yorum   Sapanca Sahil Bungalow Yorum, Sapanca şömineli bungalow evler, işte sonbahar gelirken yapılacak en güzel aktiviteler ve Sapanca Evleri, gidilecek en güzel yerler. Sapanca sonbaharda ilk akla gelen tatil bölgelerinden biri. Bu kadar popüler olmasının nedenleri ise; 1. İstanbul, Ankara gibi merkezlere yakın olup hem de doğal güzelliklere sahip olması. 2..

İstanbul’da Haftasonu Gidilecek Yerler

İstanbul’da Haftasonu Gidilecek Yerler İstanbul’da Haftasonu Gidilecek Yerler, yazımız özellikle şehir yaşamındaki stresten, iş yaşamından bunalanlar için bir kaçamak yapmak isteyenler için! İstanbul 15 Milyonluk nüfusuyla her an temiz hava özlemi çekiyor, özellikle tatil günlerinde akıllara ilk gelen genellikle haftasonu gidilecek güzel yerler oluyor. Hem şehre yakın hem de şehir havasından uzak, ya deniz kenarı.

Dünyayı Ucuza Gezmenin 5 Yolu

Dünyayı Ucuza Gezmenin Yolları Dünyayı Ucuza Gezmenin 5 Yolu Dünyayı Ucuza Gezmenin 5 Yolu yazımız yurtdışına çıkmak isteyip de bunun için yeterli bütçesi olmayanlar için bir rehber niteliğinde! Etrafımızda duyarız hep dünyayı gezmek istiyorum ama yeterli param yok diye. Hele ki günümüzde İnstagram ve Youtube’nın bu kadar aktif kullanıldığı günümüzde dünyayı gezen, farklı lezzetler tadan,.