Sapanca’da Bungalow Ev Tavsiyeleri

281

Sapanca’da Bungalow Ev Tavsiyeleri

Sapanca’da Bungalow Ev Tavsiyeleri & Sapanca şömineli bungalow evler, işte sonbahar gelirken yapılacak en güzel aktiviteler ve Sapanca Evleri, gidilecek en güzel yerler.

Sapanca sonbaharda ilk akla gelen tatil bölgelerinden biri. Bu kadar popüler olmasının nedenleri ise;

1. İstanbul, Ankara gibi merkezlere yakın olup hem de doğal güzelliklere sahip olması.

2. Sonbaharda özellikle mevsim gereği güzelleşmesi

3. Haftasonu vakit geçirmek için geniş fiyat aralığına sahip birçok güzel tesisi içinde barındırması

4. Aynı zamanda kalınmasa dahi kahvaltınızı yapabileceğiniz doğal harika Sapanca gölü içinde barındırması

 

Sapanca tatili bu kadar popülerken, siz okuyucularımız için Sakarya Sapanca’da konaklayabileceğiniz güzel lokasyonları, Sapanca kahvaltı beğenilen bongalow evleri ve genel olarak doğa ile bütünleşmek isteyenlere özellikle en güzel bungalow evler Sapanca yazımızı okumaya devam edin! Sapanca Sahil Bungalow Evleri ve Osso Garden Bungalow Sapanca!

Sapanca’da Bungalow Ev Tavsiyeleri

 

Sapanca Sahil Bungalow Yorum, Sapanca şömineli bungalow evler - Sonbahar Sapanca - Sapanca Evleri - Haftasonu Sapanca
Sonbahar Sapanca – Sapanca Evleri – Haftasonu Sapanca

 

İçerisinde ücretsiz otopark bulunduran aile dostu Sakarya sahil bungalow evleri, güzel doğası ve peyzajı ile dikkat çekiyor. İçerisinde birçok oda seçeneği mevcut. 1 gece için oda fiyatı yaklaşık olarak 300 TL. Bu gittiğiniz sezon ve odaya göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda bir çeşit doğa evi olarak da geçiyor. Doğal ahşap odaları ile maviyi ve yeşili bir araya getiriyor!

 

Penguen House Sapanca

Göl kenarına 1 km uzaklıkta olan bu Sapanca bungalow evleri yorum açısından oldukça olumlu. Butik olarak içerisinde 8 adet bungalow bulunmakta. Ücretsiz otopark, ücretsiz wifi ve barbekü içerisinde barındırıyor. Havuzu ve aile odalarıyla kendinizi evde gibi hissetmenizi sağlıyor.

Osso Garden Bungalow Yorum

 

Osso Garden Bungalow - Sapanca Sahil Bungalow Yorum, Sapanca şömineli bungalow evler - Sonbahar Sapanca - Sapanca Evleri - Haftasonu Sapanca -
Osso Garden Bungalow – Sapanca Sahil – Sapanca şömineli bungalow evler – Sonbahar Sapanca – Sapanca Evleri – Haftasonu Sapanca – Osso Garden Bungalow

 

Bahçesi, barbeküsü açık ücretsiz kahvaltısı ve tüm rahatlığı ile Sapancadaki en iyi bungalow ve En iyi Sapanca tatili olmayı hakediyor. Ziyaretçi yorumlarını daha detaylı internette bulabilirsiniz fakat geniş bahçesiyle haftasonu tatili yapmak isteyenler için bu bungalow evler Sapanca için oldukça ideal. Sapanca kahvaltı seçeneği de bulunuyor.

AĞVA’DA KAHVALTI MEKANLARI

İSTANBUL’DA HAFTASONU GİDİLECEK YERLER