Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?

326

Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?

 

Mor Şampuan Nasıl Kullanılır? sorusunun cevabı için öncelikle mor şampuan dosyasını açmak gerek. Mor şampuanla ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabileceksiniz.

 

Mor Şampuan Nedir?

Mor şampuan güzellik endüstrisinin kadınlara sunduğu en pratik çözümlerden biri ve günümüzde oldukça popüler! Neredeyse birçok kadın mor şampuan kullanıyor yada kullanmayı düşünüyor. Bundan dolayı da markalar en iyi mor şampuan üretmenin peşinde.
Mor şampuan, içerisinde mor pigmentlerin bulunduğu şampuandır basit tanımıyla. Mor şampuan içerisinde bulunan bu mor boya ile saçtaki istenmeyen turunculaşma, yada tabiri caizse cırtlaşan sarı tonlarını nötralize ediyor. Ve ilk boyanan gün kadar küllü ve soğuk olmasını sağlıyor. Mor ve sarı renk spektrumunda zıt renklerdir ve mor renk boya sarı saçın içerisindeki turunculaşmayı alır ve nötrler. Bu yüzden sıklıkla kullanılabilir.

 

Mor Şampuan Kullanımı

Mor şampuan nasıl uygulanır işte adımları;

1. Şampuanı uygulamadan önce saçları ılık suyla ıslatırsak şampuanın içerisindeki mor rengi saça daha iyi nüfus eder.

2. Saçın tamamına uygulanabileceği gibi balyajlı veya turunculaşan bölgelere de uygulanabilir (saçı sertleştirebileceği için bölgesel de uygulabilir).

3. 5 dakika kadar beklemeniz ideal süre fakat saçınız platin-gri tonlarında ise süreyi uzatabilirsiniz.

4. Ilık-soğuk arası suyla durulayınki pigment çok akmasın. Saça tutunsun.

5. Saç kremi ile saçlarınızı yumuşatıp, kurulayabilirsiniz.

 

Elseve mor şampuan yorumları - Elseve Mor Şampuan Fiyat - Elseve Mor Şampuan Yorum - Elseve Mor Şampuan Kullananlar

 

Elseve Mor Şampuan Kullananlar

Elseve mor şampuan yorumları en çok sorulan mor şampuanlardan. Nedeni ise indirim dönemlerinde Elseve mor şampuan fiyatı 15 TL’ye kadar bulunabilir ve kolayca ulaşılabilir olması. Elseve mor şampuan kullananlar genelde memnunlar. Yorumlara bakıp satın almak isterseniz fiyat / performans olarak oldukça beğenilmiş. Uygun fiyatlı mor şampuan arayışında olan okuyucularımıza öneriyoruz. Elseve mor şampuan yorumları oldukça olumlu.

 

Mor Şampuan İşe Yarıyor Mu?

Mor şampuan doğru kullanıldığında işe yarar. Saçtaki istenmeyen kızıl-turuncu yansımaları giderir.

 

Mor Şampuan Koyu Renk Doğal Saça Uygulanır Mı?

Mor şampuanın tamamen işe yaraması için saçın kumral rengi ve daha açık tonlarda açılmış olan saç olması gerekir. Mor şampuan doğal saçlarda işe yarar mı sorusunun cevabı ise evet eğer saçlarınızda açık renkli turuncu yansımalar var ise işe yarar. Koyu renkli saçlarda ise çok etki göstermemek ve saçın rengini açmamakla beraber sadece kızıl yansımalara iyi gelebilir.

 

Mor Şampuan Öncesi Sonrası Blog

Mor şampuanın öncesi sonrası saça uyguladıktan sonraki hali aşağıdaki gibidir.

 

Mor Şampuan Nasıl Kullanılır - Mor Şampuan Öncesi Sonrası - Mor Şampuan Kullananlar - Mor Şampuan Yorumları
Mor Şampuan Öncesi Sonrası

 


İÇERİĞİ TEMİZ SÜLFATSIZ ŞAMPUANLAR

Mor Şampuan Satın Almak İçin