Cilt Bakımında Jade Roller

Cilt Bakımında Jade Roller     Cilt Bakımında Jade Roller nedir ve nasıl kullanılır olarak inceleyeceğiz. Cilt bakımında her dönem farklı ürünler popüler olsa da bazı ürünler bu hızlı popülerlikten sıyrılıp, kalıcı olarak beğenilen ürünler arasında yerini alıyor; işte onlardan biri de Jade Roller. Jade Roller’a; Roller Turkey‘den orjinal ve sertifikalı olarak kolay bir şekilde.

Glikolik Asit AHA Ne İşe Yarar?

Glikolik Asit AHA Ne İşe Yarar ? Glikolik Asit Cilt Bakımı   Glikolik Asit AHA Ne İşe Yarar ve Glikolik Asit Nasıl Kullanılır işte yanıtı;   Glikolik Asit Nedir? Glikolik asit, bir alfa hidroksi asit çeşitidir. Glikolik asit, alfa hidroksi asitler içinde en sık kullanılan kimyasal peelingdir. Meyve ve bitkilerden elde edilen doğal bir üründür..

Kırışıklıklar İçin Yüz Yogası

Kırışıklıklar İçin Yüz Yogası   Kırışıklıklar İçin Yüz Yogası yazımızda göz kırışıklıkları, kaz ayakları yada alın bölgesi gibi kırışıklık olabilecek bölgelerde, kırışıklıklar oluşmadan önce önleyebilecek ve doğal sayılacak yöntem olan yüz yogasından bahsedelim! Yüz sıkılaştırma hareketleri genel olarak sürekli mimik yaptığımız ve yaşımız ilerlediğinde ortaya çıkan kırışıklıkları önlemek için oldukça trend bir güzellik konusu. Özellikle,.

Kışın Soğuk Havada Cilt Bakımı

Kışın Soğuk Havada Cilt Bakımı Nasıl Olmalı? Kışın Soğuk Havada Cilt Bakımı şu sıra bakımına, güzelliğine dikkat eden kadınlar için önemli bir soru. Kış aylarında ciltte kuruma şikayetleri genelde başlar. Cildi kışa hazırlamak ise belli başlı tavsiyelerle ve cilt tipinizi bilerek önlem aldığınızda halledilecek bir sorun. Gelelim madde madde kışa cildi nasıl hazırlamalıyız, kışın kuruyan.