Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı – Kendin Yap

408

Evde Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı – Kendin Yap

Evde makyaj pamuğu kutusu yapımı!

Elbette ki herkesin evinde turşu, salça, bezelye gibi gıda ürünlerinin cam kavanozları vardır. Bu gıdalar tüketildikten sonra cam kavanozlar genelde atılır. Bu sebepten dolayı hem ev ekonomisine katkı sağlamak hem de güzel bir hobi edinmek için bugün Makyaj Pamukluğu Yapımı anlatacağız.

Özellikle günümüzde banyo dekorasyon fikirlerinde bu tarz pamukluklar oldukça moda oldu. Kadınlar bunun için genelde akrilik maddesinden yapılmış şeffaf organizer alıp makyaj pamuklarını bunların içerisinde koyuyor.

Bu şekilde hem şık hem de sade bir dekorasyon sağlanıyor. Biz bu kendin yap için makyaj pamuğunu örnek verdik ama siz dilerseniz içerisine istediğiniz ürünü koyabilirsiniz. Çok şık duran yapımı kolay ve maliyeti düşük bir kendin yap dekorasyon!

İşte Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı & Makyaj Pamuğu Organizeri :

Kendin Yap Dekorasyon - Kendin Yap Dekorasyon Siteleri - Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı - Makyaj Temizleme Pamuğu Kutusu - Pamuk Koyma Kutusu - Makyaj Pamuğu Organizeri
1. Kavanozdan Makyaj Temizleme Pamuğu Kutusu

İlk örneğimizde görüldüğü gibi kullanılmayan mavi bir kavanoz ve bardağı ile yapılmış. Bu şekilde bir kavanozunuz varsa, kavanozu pamukluk, bardağı ise makyaj çubuğu koyarak değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz bunun dışını boya ile boyayabilir, ya da dekorasyon için kullanılan renkli şekilli bantlarla şeritler halinde sarabilirsiniz!

 

Kendin Yap Dekorasyon - Kendin Yap Hobi Dekorasyon - Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı - Dekor Eşyanı Kendin Yap - Pamuk Koyma Kutusu - Makyaj Pamuğu Organizeri - Makyaj Pamuğu Kutusu
2. Kadeh Bardaklarından Makyaj Pamukluk Yap

İkinci örnekte ise bildiğimiz kadeh bardağını düz kullanıp, içine pamuk doldurabilirsiniz! Bu camı özellikle banyoda kullanmanızı tavsiye ederiz. Banyoda oldukça şık duracaktır. Bazı bardakların içerisine küçük boy mumlardan bile koyabilirsiniz!

 

Kendin Yap Dekorasyon - Kendin Yap Hobi Dekorasyon - Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı - Dekor Eşyanı Kendin Yap - Pamuk Koyma Kutusu - Makyaj Pamuğu Organizeri
3. Evde Makyaj Pamukluğu Organizeri

Üçüncü örneğimizde klasik ve düz bir cam kavanozu pamukluk yapabilirsiniz kapağına ise ekstra olarak tutacak yapıştırabilirsiniz. Bu tutacak her şeyden olabilir, evde olan herhangi bir objede iş görecektir. Hatta sahte küçük güllerinizi beyaza boyayıp, kavanozun kapağına onları yapıştırıp harika dekorlar elde edebilirsiniz.

İşte herkesin işine yarayacak, ucuz ve şık makyaj pamukluk bu şekildeydi. Nelerle süsleyeceğiniz sizin hayal gücünüze kalmış. Dilediğiniz gibi sprey boyalarla boyayabilirsiniz.

Keyifli okumalar!

Kendin Yap Dekorasyon, Kendin Yap Dekorasyon Siteleri, Kendin Yap Hobi Dekorasyon, Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri, Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri, Dekor Eşyanı Kendin Yap, Makyaj Pamuğu Kutusu, Makyaj Pamuğu Kutusu Yapımı, Makyaj Temizleme Pamuğu Kutusu, Pamuk Koyma Kutusu, Makyaj Pamuğu Organizeri

Banyo Aydınlatması Nasıl Olmalıdır?

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri

En İlginç Kitaplık Tasarımları