Kuru Eller İçin En İyi El Kremleri

285

Kuru Eller İçin En İyi El Kremleri

Kuru Eller İçin En İyi El Kremleri yazımızdan herkese merhaba! Kış gelirken artık yavaş yavaş kuru eller için bakımlı eller daha önemli bir hale geliyor. Konu kış olunca soğuk havalardan her şekilde daha iyi korunmamız ve cildimize dikkat etmemiz gerekiyor. Hele ki nemlendirici konusu daha önemli bir hal alıyor.

Kuru Eller İçin En İyi El Kremleri
Kuru Eller İçin En İyi El Kremleri

En iyi el kremi markaları diye bir giriş yapmaya gerek yok, çünkü el kremleri pahalı olanlar kadar uygun fiyatlı olanlarda da gayet iyi markalar var.

1. İsana Cosy Dreams El Kremi

Bu el kremi zaten limited edition yani sezonsal olarak çıkartılan ve bitebilen ürünlerden. Kışın çıkıyor ve kokusu tam bir kış kokusu. Sanki şömine başında kitap okuyormuş gibi bir hayale götürüyor. Nemlendirmesi orta. Hemen emiliyor. Ve miktarı çok fazla.

2. Nivea Koruyucu El Kremi Bal Mumu

Nivea el kremi blog yorumunu kesinlikle kokusu için yapıyoruz çünkü kokusu çok güzel. Balmumu kokusunu yoğun olarak alıyorsunuz, nemlendirmesi çok iyi fiyatına göre. Kokusu da biraz kalıcı.

3. Yves Rocher El Kremi

Yves Rocher el kremi kullananlar olarak çok memnunuz. Yves Rocher zaten içerisinde özel yağlar kullanmış ve cidden harika, kokusu, nemlendirmesi ve miktarı. Kaliteli bir el kremim olsun diyenlere kesinlikle Yves Rocher el kremi blog için önerimizdir.

4. Mademe Coco Ballı El Kremi

Fiyatı 7-8 lira civarı olan Mademe Coco el kremi kasa yanında satılıyor. Günü kurtarsın diye alınabilir fakat kokusu çok ağır. İçeriği temiz hatta paraben bulunmuyor. Temiz içerikli diye belki alınabilir. Fiyat performans olarak yine de iyi.

5. Loccitane Seyahat Boy El Kremi

Loccitane el kremi sanırız fiyat performans olarak en düşük olanı. Çünkü fiyatları görece yüksek, bu bir setin içinde geldi diye kullanıldı. Kuru elleri nemlendirmesi ise gayet yeterli.

Gördüğünüz gibi kış gelirken alternatifli olarak çatlayan eller için en iyi el kremi veya en iyi el kremi blog yazımızı paylaştık. Çoğu zaman makyaj ve bakımı unutmasak da el sağlığını görmezden geliyoruz. El kremleri nemlendirme sağlayarak kuru ciltleri besler ve gençleştirir. Keyifli okumalar dileriz.

Diğer yazılarımız;
Mac Studio Waterweight Fondöten Yorum
2018 Yılının Rengi Mor


En İyi El Kremi Markaları, En İyi El Kremi Blog, Çatlayan Eller İçin En İyi El Kremi, En İyi El Kremi Blog, El Bakım Kremleri Blog