Kış İçin Bayan Parfüm Önerileri

202

Kış İçin Bayan Parfüm Önerileri

 

Kış Parfüm Önerileri Kadın, Kışın Kullanılan Parfümler, Kışa Yakışan Parfümler, Kış İçin Bayan Parfüm Önerileri, Kış Kokusu Bayan Parfüm, 2019 Kış Parfümleri, En Güzel Kış Parfümleri!

 

Kış İçin Bayan Parfüm Önerileri yazımız kış iyiden iyiye gelirken, paltolar kabanları çıkartmışken, atkılar kalın kazaklar kar kış derken kış parfümleri en çok merak edilenler arasında. Kışlık parfümler genelde yazın kullanamadığımız, soğuyan havaların ağırlığına uygun parfümlerden oluşuyor.

Aralık ayında tropikal ve turunçgil gibi kokmak istemezsiniz! Bu nedenle kış parfüm önerileri kadın yazımız tam size göre. Kış ayları ilham almak için yılın en güzel zamanlarından. Bu güzel kış aylarını yine en güzel kış parfümleri ile güzelleştirebilirsiniz.

 

Kış Parfüm Önerileri Kadın, Kışın Kullanılan Parfümler, Kışa Yakışan Parfümler, Kış İçin Bayan Parfüm Önerileri, Kış Kokusu Bayan Parfüm, 2019 Kış Parfümleri, En Güzel Kış Parfümleri!

 

EN GÜZEL KIŞ PARFÜMLERİ

 

Kış Parfümleri Vol.1 : Calvin Klein Obsession

Kış parfümleri denilince akla gelen ilk notalar genelde baharatsı kokulardan oluyor. Fakat biz başlarken, baharat kokularından hoşlanmayanlar için Calvin Klein Obsession kış parfümleri önerilerimizden.

Bu parfümde , çiçek ve baharat notalarının kışa uygun olanlarından kullanılmış. Eşlik eden içerikler ise mandalina, bergamot, yasemin ve meşe ağacı ile kışa uygun parfümlerden.

 

Kış Parfümleri Vol.2 : Calvin Klein Obsession

 

Meyve aromalarına, bitki özleri ve en son da baharat dokunuşu ile tamamen kışa adanmış bir parfüm! Reçine, tefarikotu, aselbenti ve yasemin bir kış parfüm imzası atarken, bu karışım sonrasında mandalina, bergamot ve güller ile kapanış ile kadın kış parfümleri arasında yerini alıyor!

 

Kış Parfümleri Vol.3 : Replica – by the Fireplace

Buzlu kış manzaranıza en çok yakışan kış parfümü 2019 arasında Replica by the fireplace var. Bu parfüm, tam bir kış kokusu ve tam bir kış parfümü. Karanfil, vanilya geçişleri mükemmel. Sıcak ve baharatlı bir kış kokusu. Aynı zamanda parfüm, kış manzarasına bakarken tam bir şömine yanı ile beraber imza atan bir parfüm! Rahat, duygusal gurme bir kış kokusu.

 

Kış Parfümleri Vol.4 : Tom Ford – Black Orchid

Bergamot ve kış üzümü kokularının baskın olduğu Black Orchid tam bir kış parfümü.

 

Akıllı Telefon Kullanımını Azaltmanın Yolları

2019 Kış Parfüm Kokuları

Kışın en çok baharatlı kokular tercih edilir. Nedeni ise kışın daha çok kalıcılığa ihtiyacı vardır parfümlerin. Oryantel kokular; Vanilya, amber,misk, ağaçsı kokular da tercih edilir. Yine kışlık parfümlerde alkol oranı daha fazla olabiliyor. Yazın ise daha hafif kokular tercih ediliyor. Kış İçin Bayan Parfüm Önerileri arasında en çok hakkını veren koku bizce bu parfüm.

Parfümleri Boyner’den satın alabilirsiniz!