Şans Bambusu Bakımı

Şans Bambusu Bakımı       Şans Bambusu Bakımı, Bambu çiçeği gerçek adıyla Dracaena ailesinden gelen Lucky Bamboo olarak bilinir. Her mekana, ofise ve evlere uyum sağlayabilen, dayanıklı, iyi bakıldığında çok güzel yaprak veren ve oldukça da dekoratif bir bitkidir. Satın alırken ise özellikle dikkat edilmesi gövdesinin canlı ve parlak yeşil olmasıdır. Yaprakları da sağlıklı.

Dracaena Marginata Bakımı Nasıl Olur

Dracaena Marginata Bakımı Nasıl Olur Dracaena Marginata Bakımı çiçek sevenler için en merak edilen çiçeklerden. Bu kadar sevilmesinin, bakılmasının birçok sebebi var. Gelin Dracaena Marginata bitkisini her yönüyle inceleyelim. Dracaena Marginata Bakımı Dracaena Marginata Çiçeği & Dracaena Marginata Özellikleri Dracaena Marginata çiçeği anavatanı Asya ve Afrika tropikal alanlarıdır. 50 civarı alt türleri vardır. Genel olarak.

Bambu Şans Getirir mi

Bambu Şans Getirir Mi   Bambu Şans Getirir mi ?   Bambu çiçeği gerçek adıyla Dracaena ailesinden gelen Lucky Bamboo olarak bilinir. Aslında bilinenin aksine şans bambusu bir bambu bitkisi değil zambak ailesine ait bir bitkidir. Afrika ormanlarına ve Güneydoğu Asya bölgelerine özgü bir bitkidir. Egzotik Bambu bitkisi bakımını merak ederseniz bu konuyla ilgili Şans.

Evde Basit Teraryum Yapımı

Teraryum Modelleri Evde Basit Teraryum Yapımı Evde Basit Teraryum Yapımı, Son dönemde evlerde, pinterestte, her yerde gördüğümüz küçük bahçe dünyası, akvaryumu da hatırlatan teraryum nedir? Teraryum Yapımı ve Terrarium Yapımında Kullanılan Malzemeler! Terraryum yani bilinen adıyla Terrarium, toprak anlamına gelen Latince kelime terra ve aquarium yani akvaryumun birleşiminden geliyor. Şimdi tam da bahar geliyorken, ekosistemden.