Hindistan Cevizi Yağlı Türk Kahvesi

319

Hindistan Cevizi Yağı Türk Kahvesi

Hindistan Cevizi Yağı İle Kahve Yapımı yazımızdan herkese merhabalar. Şu sıralar hindistan ceviz yağı kahve ile zayıflayanlar popüler oldu.

Zayıflamak zorlu bir süreç. Hele ki gerçekten yağdan verebilmek için düzenli ve dikkatli beslenmek şarttır. Bu noktada önemli olan 2 etken oluyor. Birincisi spor yapmak ikincisi ise kan şekerini düzenleyici şekilde beslenmek. Yani yedikleriniz kan şekerinizde ani oynamalar yapmamalı ki, yedikleriniz yağ olarak depolanmasın. Yağ vermenin mantığı bu şekildedir. Dilerseniz İp Atlayarak Zayıflama Programı için buradan ulaşabilirsiniz. Gelelim Hindistan Cevizi Yağlı Kahve Tarifi konusuna.

 

Zayıflatan Hindistan Cevizi Yağı ile Kahve Nasıl Yapılır?

 

  • 1 fincan içme suyu
  • 1 tatlı kaşığı Türk Kahvesi
  • 1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı

 

  1. Öncelikle Türk kahvemizi su ile karıştırıp cezveyi ocağa alıyoruz. Ve ağır ağır pişiriyoruz. (okumak isterseniz Türk Kahvesi Yapımın Püf Noktaları)
  2. Daha sonra kahve köpürüp kaynadıktan sonra fincana alıyoruz. Bundan sonra ise üzerine bir çay kaşığı yağımızı ilave ediyoruz. Afiyet olsun.

Hindistan Cevizi Yağlı Kahve Ne Zaman İçilmeli?

Kahvenizi yemeklerden 1-2 saat sonra özellikle kahvaltıdan sonraki ara öğün olarak içerseniz yağ yakımına ciddi katkı sağlayabilirsiniz. Tabi ki yanında 1 bardak suyunuzu ihmal etmeyiniz! Ayrıca bu destekleyici bir beslenme tarifidir. Kilo probleminiz var ise diyetisyen yada bir doktora görünmenizi tavsiye ederiz. Kahve genel olarak dikkatli tüketilmelidir. Günde 1-2 fincandan fazla kahve tüketilmesi önerilmez. Hindistan Cevizi yağı ile kahve nasıl yapılır.

Hindistan Cevizi Yağı Kahve İle Zayıflama sizlerle.

Türk Kahvesi Yapımı - Türk Kahvesi Yapmanın Püf Noktaları - Türk Kahvesi Nasıl İyi Yapılır - Türk Kahvesi Cezvede Nasıl Yapılır

 

Türk Kahvesi Hindistan Cevizi Yağı Zayıflama

Türk Kahvesi ve Hindistan Cevizi yağı birlikte tüketilirse ara öğün olarak tokluk sağlayacaktır, diyette yardımcı olarak tüketilebilir.


 

Diğer Diyet Tariflerimiz

Diyet Magnolia Tarifi
Avokado Puding Tarifi
Diyet Şekersiz Dondurma Tarifi

Türk kahvesi buradan satın alabilirsiniz.


Hindistan Cevizi Yağı Kahve İle Zayıflama, Hindistan Cevizi Yağı İle Kahve Yapımı,Zayıflatan Hindistan Cevizi Yağlı Kahve Tarifi