Hakkımızda

Hakkımızda: Hobi Fikir Nedir?

Hobi Fikir, Şubat 2018’de hizmete başlamış bir sitedir. Hobi Fikir yaşamın her alanında fikirler sunan, hobiler edinmenizi sağlayan, bilgilenmenizi amaçlayan bir blog platformudur. Her çeşit hobiyle alakalı birçok bilgi bulabilir ve yaşamın gündelik stresinden uzaklaşabilirsiniz. Hobiler hayatımızda hem kendimizi geliştirmek hem de güzel vakit geçirmek için harikadır! Bu sebepten dolayı bizler de sizler için her konuda hobi yazıları yazmaktan çok mutluyuz. Blogumuzdaki yazılar; diyet, sağlıklı yaşam, seyahat, spor, yeme-içme, evcil hayvan bakımı, bitki bakımı, genel kültür, ev düzenleme ve dekorasyon, web/wordpress, iş yaşamı gibi birçok alanda yazıları kapsar. Okuyucularımızla etkileşim kurmak ve yardımcı olmak bizler için çok önemlidir. Ekibimiz de blog yazmayı hobi edinmiş ve yazdıkları konuda oldukça araştıran, öğrenen bir ekiptir. Şimdi ise gitgide kalitesini arttırmayı hedef alan, okuyucu kitlesi artan ve iyi geri dönüşler alan bir websitesi haline gelmiştir. Hedefimiz neredeyse hemen hemen her konudan en kaliteli içerikli bilgileri okuyucularımızla paylaşmaktır.

Hobi Fikir’i Sosyal Medyada Nereden Takip Edebilirim?

hobifikir.info sosyal medyada kullanmayı en çok sevdiği ve aktif olduğu Pinterest sitesinden sayfamızı takip edebilir veya Pinterest sitesinde Hobi Fikir diye aratabilirsiniz ve takip edebilirsiniz. Google Plus hesabımıza ise buradan ulaşabilirsiniz!

Hobi Fikir’e Nasıl Ulaşırım?

hobifikir@gmail.com gmail hesabımıza mail atarak bizlere öneri, şikayet, soru veya herhangi bir konu ile alakalı ulaşabilir ve yazabilirsiniz. Daha çok bilgi almak istediğiniz konuları belirterek blogumuzda yayınlanmasını istediğinizi bildirebilirsiniz.

H F Blog Yazılarını Sosyal Medyada Paylaşabilir Miyim?

Tabiki! Hatta bizler de daha fazla okuyucuya siz değerli okuyucularımız aracılığıyla ulaşmaktan mutluluk duyarız.

Not: Hobifikir.info sitemizde yayınlanan tüm yazılar için, izinsiz bir şekilde, belirtmeden paylaşmak kesinlikle yasaktır!