Evde Burun Küçültme Yöntemleri

416

Evde Burun Küçültme Yöntemleri

Evde Burun Küçültme Yöntemleri günümüzde en çok merak edilen konulardan biridir!

Tüm dünyada en çok uygulanan estetik ameliyatlardan biri de burun estetik ameliyatlarıdır. Burun yüzümüzdeki en belirgin noktalardan biridir ve çoğu kişi kendini güzel hissetmek için burun yapısını düzeltmek ister. Burun oldukça karakteristik bir organ bu yüzden düzgün ve küçük bir burun kimin hayali değil ki? Bu sebepten ötürü burun nasıl küçültülür, burun küçültme yöntemleri çokça merak ediliyor. Hal böyle olunca denenmiş, denenmemiş, uygulanmış birçok yöntem de bulunuyor, paylaşılıyor. İşte biz de sizler için bu yöntemleri inceledik.

Evde Doğal Burun Küçültme Egzersizleri

Evde doğal burun küçültme egzersizleri en çok merak edilenler arasındadır. Özellikle yaşlandıkça burun daha çok sarkar ve genişler. Ameliyatsız burun küçültmek, hem maliyetsiz hem de acısız olacaktır. Burun egzersizleri bu noktada işinize yarayacaktır.

Doğal yollarla burun küçültme yöntemleri;

Evde Burun Küçültme Yöntemleri - Burun Küçültme Egzersizleri - Burun Nasıl Küçülür - Burun Kaldırma Egzersizleri - Burun Düzeltme Egzersizleri - Burun Küçültme Yöntemleri - Evde Burun Küçültme Egzersizleri
Evde Burun Küçültme Yöntemleri

Burun Kaldırma Egzersizleri & Burun Küçültme Hareketleri

  • Görselde görüldüğü gibi burnu parmaklar ile hafifçe bastırıp, alttan da parmak desteği ile dudak üstünü burun ile kaldırıp indiriyoruz. Bu şekilde burun ucunu yukarı kaldırmış oluyoruz hem de küçülmesine yardım ediyoruz. Bunu ise her gün 10 defa kaldırıp indirilmesi tavsiye edilir.

 

  • Diğer bir burun egzerzisi ise işaret parmağımızı burun ve üst dudak arasına paralel şekilde yerleştiriyoruz. Bu şekilde yine 10 kere burnu kaldırıp indiriyoruz. Burun ucu düşüklüğüne iyi gelen bir egzersiz.

 

  • Son burun egzersiz ise bir elimizin baş ve işaret parmağımızı burnun üst kısmına yerleştirip, çok hafifçe yukarıya kaldıralım. Bunu da birkaç kere yapabilirsiniz gün içinde.

 

  • Burun nasıl küçülür bir diğer yanıtı ise her yerde satılan burun aparatları! Biz bunu çok önermiyoruz çünkü acılı bir yöntem ve nefes almanızı kısıtlayabilir. Bu aparatlar burun ucunu kıstırarak ve bastırarak şekillendirmeyi amaçlar.

 

EVDE MAKYAJ PAMUĞU KUTUSU YAPIMI


Burun Küçültme Egzersizleri, Burun Nasıl Küçülür, Burun Kaldırma Egzersizleri, Burun Düzeltme Egzersizleri, Burun Küçültme Yöntemleri, Evde Burun Küçültme Egzersizleri, Evde Ameliyatsız Doğal Yollarla Burun Küçültme Yöntemleri, Ameliyatsız Burun Küçültmek, Estetiksiz Burun Küçültme, Doğal Yöntemlerle Burun Küçültme, Burun Egzersizleri