En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları

221

En İyi İOS Uygulamaları - En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları - En İyi İphone Uygulamaları Ücretsiz - En İyi İphone Uygulamaları - En Güzel İphone Uygulamaları Ücretsiz - En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları
En İyi İOS Uygulamaları

En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları

En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları yazımızda iphone yani ios işletim sistemi kullanıcısı olan okuyucularımız için uygulama tavsiyeleri verdiğimiz yazımızı paylaşıyoruz. Günümüzde çoğu kişi az alanı olan akıllı telefonları için en iyi uygulamaları kullanmak istiyor. Kimi ücretli kimi ücretsiz olan bu uygulamalar işe yararlığına göre devamlı kullanılabiliyor. Bizlerde bu sebeple en iyi iphone uygulamarı ücretsiz ve en iyi iphone uygulamaları ücretli olarak iki ayrı şekilde inceledik! Bugün ise ücretsiz iphone uygulamalarından bahsediyor olacağız.

En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları - En İyi İphone Uygulamaları 2017 - En İyi İos 10 Uygulamaları - İphone Olmazsa Olmaz Uygulamalar - En İyi İOS Uygulamaları 2018 - İphone Uygulamaları - İos Uygulamaları
En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları

Instagram: Eğlenceli fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz ücretsiz bir ugyulama. En popüler sosyal medya platformu olan İnstagram milyonlarca kullanıcısı var. İsminizle hesap açıp kullanmaya başlayabilirsiniz!

Shazam: Bir şarkı duydunuz ve hoşunuza gitti. Ama adını nasıl öğreneceksiniz? İşte bu uygulama tam da bunun için var. Duyduğunuz müziği Shazam aracılığıyla dinletip şarkının adı ve müzisyeni ekranda sizlerle!

Gmail: Maillerinize her yerden ulaşın! Google gmail hesabınızı girin, ister İpad ister İphone dan her yerden hızlıca maillerinize cevap verin. En iyi İOS uygulamaları arasında!

Whatsapp: Dünyanın en popüler mesajlama uygulaması olan Whatsapp internetin olduğu her ortamda arkadaşlarınızla mesajlaşabileceğiniz, fotoğraf paylaşabileceğiniz, toplu olarak da mesajlaşabileceğiniz harika bir uygulama.

Google Maps: Iphone içinde zaten yüklü olan bir harita uygulaması var. Yeterli gelmezse herşeyiyle en iyi seçenek google maps.

Youtube: Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi. Oynatma listenizi oluşturabilirsiniz, beğendiğiniz kanallara abone olabilirsiniz.

Tureng: Basit ve sade arayüzü ile çeviri programına mutlaka ihtiyacınız olacak.

Drop Box: En popüler veri saklama uygulamalarından biridir. Verileri saklayıp, taşıyıp, paylaşabilirsiniz. En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları arasında!

Fruit Ninja: Meyveleri parçalayarak oynanan, günün stresini atmanıza yardımcı olan harika bir oyun.

Google Keep: Hesabınızın bağlı olduğu bütün cihazlardan notlar, resimler kaydedebilir her yerden okuyabilirsiniz. Notlarınızı hatırlayabilirsiniz.

Retrica: Fotoğraflarınıza istediğiniz efektleri, eskitme efektlerini ücretsiz olarak uygulayabileceğiniz harika bir uygulama. En iyi ücretsiz İOS uygulamaları arasında.

İphonumu Bul: İphone ve İpadlere özgü olan bu uygulama İOS ile işletilen tüm cihazlarınızı bulmanıza yardımcı oluyor. Güvenlik sistemi uygulaması olarak düşünebileceğimiz bu uygulama, cihazınız kaybolduğunda lokasyonu bulmaya ve onu kitlemeye yardımcı oluyor.


En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları, En İyi İphone Uygulamaları Ücretsiz, En İyi İphone Uygulamaları, En Güzel İphone Uygulamaları Ücretsiz, En İyi İOS Uygulamaları, En İyi Ücretsiz İphone Uygulamaları, En İyi İphone Uygulamaları 2017, En İyi İos 10 Uygulamaları, İphone Olmazsa Olmaz Uygulamalar, En İyi İOS Uygulamaları 2018, İphone Uygulamaları, İos Uygulamaları


Pinterest Nedir Nasıl Kullanılır?

Blog Nasıl Açılır?