En İyi Kişisel Gelişim Kitapları

281

En İyi Kişisel Gelişim Kitapları

En İyi Kişisel Gelişim Kitapları, okuduğunuz en iyi kişisel gelişim kitapları, en iyi özgüven kitapları, kişisel gelişim kitap önerisi blog, işte detaylı yazımızdan herkese merhaba!

Günümüzde insanlar artık en az başkaları kadar kendilerine de yatırım yapmaya, odaklanmaya başladı. Kişisel gelişim sektörü ise tam olarak bu noktada imdadımıza yetişti!

Okumak için kişisel gelişim kitapları, gün içindeki stresimizi atmak, iç dünyamızla ilgilenmek, kafamızdaki sorulara cevap vermek, hedeflerimize ilerlemek konusunda bizlere yardımcı oluyor. Hatta ve hatta artık, genel kitap satış oranlarında da sağlam bir yer edindi, kişisel gelişim kitapları.
Şimdi gelelim en iyi kişisel gelişim kitapları yorum kısmına; En İyi Kişisel Gelişim Kitapları - okuduğunuz en iyi kişisel gelişim kitapları - en iyi özgüven kitapları - kişisel gelişim kitap önerisi blog

Kitap – David Burns İyi Hissetmek – Yorumlar

Bu kitap ekibimizce en iyi kişisel gelişim kitabı seçildi! çünkü bir ders kitabı gibi, gelişmek isteyenlere rehber niteliğinde. Yazılanlar havada kalmıyor, hatta oldukça somut adımlarla gelişmeyi hedefliyor. Sadece bu kitabı okuyarak dahi depresyonu hafifletmek mümkün olduğunu söyleyenler dahi var. İyi hissetmek kitap yorum denilince iyi hissetmek cidden mümkün olduğunu düşünebilirsiniz.

Kitap – Bryon Katie Olanı Sevmek – Yorum

Olanı sevmek kitabı yorum bahsedecek olursak, hayatımızdaki iyi, kötü ne var ise bunları aşabilmek için öncelikle sevgiyle kabul etmemiz gerektiği üzerinden ilerliyor. Bunu etkileyici ve sade bir dil ve örneklerle anlatıyor. İç dünyanızı, kitapta bahsettiği 4 soru ile sorgulayıp, sevgiye dönüştürebilmemizin mümkün olduğunu açıklıyor.

Kitap – Charles Duhigg Alışkanlıkların Gücü – Yorum

Bir diğer kişisel gelişim kitap önerisi olan alışkanlıkların gücü kitap yorumu olarak ilk dikkat çeken, çok okunan kitaplar arasında olduğu. Alışkanlıklar üzerine yazılmış bu kitap, alışkanlıkları nasıl değiştirebileceğimiz ve başarı kavramı üzerine sohbet etmiş kadar oluyorsunuz.

Kitap – Napoleon Hill Başarının Anahtarları – Yorum

En iyi kişisel gelişim kitapları öneri sıralamasında seçtiğimiz diğer bir kitap da Başarının Anahtarları kitabı. En beğenilen kitaplar arasında bulunan Başarının Anahtarları, cesaret verici bir kitap okuyunca başarmaya cesaret hissi geliyor. Kitapta belirli teknikler, örnekler ve egzersizler var. Başarı konusunda çalışmak isteyen okuyucularımız için tavsiyemizdir.

 

En iyi kişisel gelişim kitaplarını sizler için seçtik. Hepsi de iç dünyanıza ışık tutmaya başlamak için ideal kitaplar. Kişisel gelişim kitapları, günlük yaşamımızda daha verimli, olumlu bir bakış açısı kazanmamıza yardımcı olur.

 

Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri

İp Atlamak Basen Eritir Mi?