En Güzel Starbucks Şubeleri İstanbul

346

En Güzel Starbucks Şubeleri İstanbul

En Güzel Starbucks Şubeleri İstanbul yazımızdan merhaba! En iyi starbucks mağazaları İstanbul’da en sevilen şubeleri sizin için listeledik.

 

Starbucks’ta çoğu zaman kahve pahalı gibi görünse de aslında çalışmak yada arkadaşlarınızla toplanmak için kullanıyorsanız, rahat bir şekilde toplanabilir veya laptop ile çalışabilirsiniz.

Starbucks en iyi mağazaları İstanbul’da sayıca diğer yerlere göre oldukça fazla. Size en yakın şubeye gidebileceğiniz gibi beğendiğiniz ferah, büyük şubeleri de tercih edebilirsiniz. 2020 itibariyle Starbucks İstanbul’da gidebileceğiniz onlarca şube veya mağaza bulunmaktadır.

Bebek Starbucks, İstanbul

 

En Güzel Starbucks Şubeleri İstanbul - En İyi Starbucks

Bebek Starbucks’ı İstanbul’da yaşayanlar bilir. Kalabalıklığı ve manzarasıyla meşhurdur.

Bebekte boğaza nazır konumunda doğrudan denize bakan balkon ve masalarıyla, gelenlerin aklını başından almaya yetiyor. Ulaşım ise Beşiktaş’tan sahil yolundan gelinebilir. Denize bakan birçok masa barındırıyor, kahvenizi yudumlarken İstanbul Boğazı’nın keyfini yaşabilirsiniz.

 

Kadıköy Starbucks

En Güzel Starbucks Mağazaları - En İyi Starbucks

En iyi Starbucks şubeleri arasında tabi ki yenilenen binasıyla Kadıköy rıhtım Starbucks’a da yer verecektik.

Olduğu gibi bir binada tasarımı yapılan Kadıköy Starbucks, o kadar geniş ve ferah ki ilham almamanıza imkan yok!

 

Kabataş Starbucks

En İyi Starbucks Şubeleri İstanbul - En İyi Starbucks

 

En güzel Starbucks şubelerinden Kabataş Starbucks lokasyon olarak çok merkezi, arkadaşlarınızla okul yada iş çıkışı kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem dışarıdaki hem de içerideki geniş alanlarında oturabilirsiniz ve keyifle vakit geçirebilirsiniz. İstanbul’un tarihi dokusunu hissetmek isteyenler için oldukça keyifli bir mekan.

 

Kanyon Starbucks

Listemize bir de Vip yani rezerve Starbucks şubesine yer vermek istedik. Kanyon’un üst katında bulunan Starbucks Vip, çok geniş olmasa da oldukça güzel ve yemek sonrasında oturulabilir kahvenizi içebilirsiniz.

 

Beşiktaş Starbucks

Beşiktaş’taki Starbucks en güzel Starbucks mağazalarından biri. Çünkü ulaşımı kolay ve hemen al git kahve için de hemde bi soluk alıp kahve içmek için en yakın mesafelerden birinde bulunuyor.

Starbucks’ta ayrıca çalışacak alanların yanı sıra, lezzetli kahveler içebilirsiniz. Bazı şubeler çok iyi olmasa da (kalabalık ve kötü mekan olması) genel olarak listeye aldığımız Starbucks En İyi Şubeler yazımızdaki mağazaları deneyebilir ve Starbucks kahvelerinden tadabilirsiniz. Starbucks mağazalarının hepsine buradan ulaşabilirsiniz.


Starbucks Meyveli Yoğurtlu Parfe Tarifi