En Güzel Kırmızı Ojeler

311

En Güzel Kırmızı Ojeler

En Güzel Kırmızı Ojeler, en kalıcı kırmızı ojeler, en parlak kırmızı ojeler, en çok tercih edilen kırmızı oje, kırmızı oje kimlere yakışır işte cevabı bu yazımızda.

En Güzel Kırmızı Ojeler
1. Flormar Oje 128
Flormar’ın bu ojesi, aslında kırmızının en koyu tonu olan bordo renginde. Açık kırmızı renk oje sürmek istemeyen kırmızı severler için çok ideal.
2. Flormar Oje 321
Flormar Red Flag oje diye geçen bu 321 numara canlı bir orta kırmızı tonu. Özellikle buğday tenli okuyucularımız için en ideal kırmızı tonuna bu oje sahip.
3. Pastel 28
Herhalde en çok beğenilen ve satılan kırmızı renk oje Pastel 28 kırmızı olabilir. Araştırmalarımıza göre oldukça seviliyor ve satılıyor.
4. H&M Well Red
H&M marka kozmetik ve özellikle de ojeleri çokça beğeniliyor. Kırmızı renkli ojeleri ise özellikle oldukça parlak. Bu ojede tırnakta sanki fazladan parlatıcı bir tabaka varmışcasına temiz bir görüntü sağlıyor. En parlak kırmızı oje ödülümüz h&m’nin ojelerine gidiyor.
En kalıcı kırmızı oje nedir diye düşündüğümüzde bunun aslında ojeden de çok ojenin üzerine parlatıcı kalıcı katman ojeler sürülünce, ojenin kalıcılığını arttırıyor. Ayrıca ellerinizi çok kimyasal temasından sakınırsanız ojeniz daha kalıcı olur.

Kırmızı Oje Kimlere Yakışır?

Kırmızı oje hangi ten rengine yakışır dersek bunun cevabı ten tonuna ve oje tonuna göre değişir. Her tene uygun bir kırmızı oje elbette var! Ten rengine göre kırmızı oje;

Buğday Ten Kırmızı Oje

Orta cilt tonu buğday ton ten rengine çoğu kırmızı renk oje yakışmaktadır. Çok neona kaçmadığınız sürece…

Beyaz Ten Rengi ve Kırmızı Oje

Kırmızı oje herhalde en çok beyaz tenlilere yakıştırılır. Beyaz tenin alt tonu soğuk olduğu için, kullanılan oje de soğuk tonlarda olmalıdır. Mavi alt tonlu ojeler oldukça uygun olacaktır.

Esmer Tende Kırmızı Oje

Esmer tende kırmızı oje daha çok, kırmızının mercan tonlarına veya turuncu alt tonlu olması cildi daha parlak gösterir.
İçeriği Temiz Şampuanlar Sülfatsız Şampuanlar
Vücudu Kuru Fırçalama