Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası

188

Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası

Denim on denim modası günümüzde gitgide sokak modası olarak göze çarpan aslında dünyanın her yerinde sıklıkla kullanılan yeni trend alarmıdır. Yan Çizgili Eşofmanlar Nasıl Kombinlenir ?

Denim On Denim Nedir? Kot Üstüne Kot

Denim on denim yani kot üstüne kot modası kot yapısında bulunan kot etek, kot şort, kot pantolon, kot ceket, kot gömlek gibi kıyafetlerin birbiriyle kombininden oluşan moda akımıdır. Aslında eskiden de moda olan bu trend günümüzde tekrardan popüler hale geldi. Birçok şekilde kombinlenebilen, sokak modasına ayak uyabilen, spor giyinip tarz olmak isteyen rahatı şıklıktan önce gelenler için ideal. Kombinlemesi sizden!

Denim On Demin Kombinleri & Nasıl Kombinlenir

Birçok kombin, ayakkabılarla tekrar yenilenebilir, saç aksesuarları, fularlar, çantalarla aynı kotları farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz. Aşağıdaki görseller Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modasına uygun kombin görselleridir. İlham alarak bu tarz kombinler yapıp, spor ayakkabılarla da tarz bir outfit oluşturabilirsiniz.

Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası, Denim On Denim Nedir, Denim On Denim Modası
Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası, Denim On Denim Nedir, Denim On Denim Modası

Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası için en uygun olan beyaz bir spor ayakkabı olacaktır. Bu şekilde baştan aşağı kot modası ile spor şıklığını yakaladınız demektir.

Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası - Denim On Denim Nedir - Denim On Denim Modası
Denim On Denim Baştan Aşağı Kot Modası

HER KADININ GARDROBUNDA OLMASI GEREKEN 10 PARÇA

2018 YILININ RENGİ MOR