Dekoratif Pampas Otu Dekorasyonu

259

 

Dekoratif Pampas Otu Dekorasyonu

 

Kuru pampas otu dekorasyon, yapay pampas çiçeği, kurutulmuş pampas otu, dekoratif pampas otu, Özellikle 2019 sonbahar dekorasyonu pampas otu şu sıra oldukça popüler!

 

Son zamanlarda oldukça merak edilen ve her yerde görmeye başladığımız pampas otu dekorasyon fikirlerinden, pampas otu nedir bundan bahsedeceğiz.

 

Kurutulmuş Pampas Otu Dekorasyon Örnekleri - Dekoratif Pampas Otu Dekorasyonu - 2019 Dekorasyon Trend Pampas Otu

 

2019 Dekorasyon Trend Pampas Otu

Ev dekorasyonunda doğallığı seven, bitki ağırlıklı ve pastel tonları kullananlar için dekoratif pampas otu kurutulmuş olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, Country tarzı ev dekorasyonu yazımızı da inceleyebilirsiniz, doğal dekorasyonlar bu sene çok moda! Şimdiden pampas otu dekorasyon trendlerine girdi bile!

 

Kurutulmuş Pampas Otu Dekor Örnekleri

2019 Dekorasyon Trend Pampas Otu

Görsellerde olduğu gibi genelde bu tarz doğal ve uzun bitkiler bizce dekoratif vazolarda sergilenmeli. Vazolarda sergilenen bir diğer bitki bambu bakımı yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Bu şekilde tüm güzelliğini salona veya bulunduğu yere sunar. Ayrıca, yine aydınlık ve doğal pastel tonlarındaki halı, perde ve koltuklarla uyum sağlayacaktır.

 

Kurutulduğunda çiçekleri daha nötr bir renk alarak aynı zamanda evinize vintage bir hava da katar! Pampas otu hem renk hem de dokuda yumuşak, yumuşak bir görünüme sahiptir ve yeni, modern ve rustik – vintage bir hava katar.

 

Pampa otu vazo, rafta mükemmel bir son dokunuş olabilir ya da bir tezgah üzerindeki boş alanı doldurmak için dekoratif pampas olabilir.

 

Pampas Otu Nedir?

Her sene belli dekorasyon fikirleri popüler olurken 2019 dekorasyon fikirleri arasında pampas otu dekorasyonu ön plana çıkıyor.

Banyodan, yatak odasına, salondan, muffağa evin her köşesinde kullanılabilir olan bu dekorasyon bitkisi, Eylül ile Şubat arasında çiçek açsa da yılın her zamanı kolaylıkla bulunabiliyor. Güney Amerikada yetişmesi ile biliniyor.

Bilimsel adıyla da bilinen Cortaderia Selloana, adını Pampas bölgesi de dahil olmak üzere Güney Amerika’ya özgü bir çiçekli bitkidir.

Pampas Otu Nerede Bulunur? Nereden Pampas Otu Satın Alınır?

Pampas otu nereden alınır sorusunun cevabı; dekorasyon ürünleri satan yapı marketler, çiçekçiler, botanikçiler ve hatta internetten dahi satın alınabilir! Kurutulmuş pampas veya yapay pampas otu olarak da satılıyor.