İkea’dan Alınacak Şeyler

İkea’dan Alınacak Şeyler   İkea’dan Alınacak Şeyler yazımızda İkea’dan alınabilecek, fiyat-performans oranı çok iyi ve çok satan popüler ürünlere yer vereceğiz. İkea çoğu kişi tarafından sevilen, ev dekorunda tercih edilen ve mimari ev dekorasyon ürünleri için akıllara gelen ilk markadır. Türkiye’nin önemli illerinde mağazaları, online alışverişi de mevcuttur. Biz de sizler için İkea’dan ne alınır,.

Hygge Yaşam Felsefesi

Hygge Yaşam Felsefesi   Hygge Yaşam Felsefesi tarzı yada felsefesi son zamanlarda, 2015 yılında “Danimarka’nın En Mutlu Ülkesinin Sırlarını Ortaya Çıkarma” adlı kitabının Helen Russell tarafından yayımlanmasının ardından, tün dünyanın dikkatini çekti.   Rahat bir iç dekorasyona veya “ev yapımı” yemek tariflerine ve el sanatlarına sahip bir yaşam tarzı trendi olarak şimdi daha popüler olmasına.

Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri

Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri   Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri, 2019 Sonbahar ev dekoru hakkındaki yazımızdan herkese merhabalar. Havalar soğumaya başladı! Evde oturmayı sevenler için ev dekorasyonu özellikle de sonbahar ev dekorasyonu şu sıralar dikkat çeken bir konu. Bu güzel mevsimin tadını çıkartmak ve sonbahara özel tüm renkleri kullanmak sonbahar ev dekoru fikirleri için ilham kaynağı..

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Küçük Banyolar İçin Dekorasyon yazımızdan herkese merhabalar. Küçük banyolar nasıl dekore edilir sorusu aslında özellik evi küçük yada ebeveyn banyosu diğer banyoya göre nispeten küçük olan okuyucularımız için ele aldık. Ev çoğu zamanımızı geçirdiğimiz, iş sonrası koşarak geldiğimiz alanımızdır. Bu alanda çoğu zaman tasarlanırken banyo daha küçük alan ayrılabiliyor. Sıkıntı aslında.

Ahşap Kasadan Kitaplık Yapımı

Ahşap Kasadan Kitaplık Yapımı Ahşap Kasadan Kitaplık Yapımı veya Meyve kasalarından dekorasyon kitaplık yapımı yazımızdan herkese merhabalar. Ahşap kasadan çeşitli dekoratif ürünler günümüzde oldukça popüler dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünler çoğu dekorasyon mağazalarında oldukça pahalı fiyatlara satılıyor. Aslında bu ürünleri evde yapmak da mümkün hatta çok çok daha az maliyetlerle yapabilirsiniz ve hatta.

Hangi Oda Hangi Renge Boyanmalı

Hangi Oda Hangi Renge Boyanmalı Hangi Oda Hangi Renge Boyanmalı sorusunun cevabı neden bu kadar önemli olsun ki? Cevabı çok basit çünkü yaşamımızın çoğunu evimizde geçiriyoruz ve evimiz doğru dekore edilmiş ise bize daha iyi hissettirir ve huzur verir. Bu sebeple de ev dekorasyonu adına yapılabilecek en doğru şey hangi oda hangi renk olmalı doğru.