Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli

222

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli yazımız herkesin işine yarayacak! Kim daha zayıf ve fit görünmek istemez ki? Aslında bu mümkün! Doğru giyinme yöntemleriyle olduğunuzdan 1-2 beden daha ince görünebilirsiniz. Özellikle çoğu kadının arzusu daha kilolu olduğu düşündüğü basen, göbek gibi bölgelerin ince görünmesidir. Bunun için de püf nokta vücudunuza göre nasıl giyinileceğini bilmekten geçer. Vücut tipinizi bilmeniz, kıyafet seçiminizi ona göre yapmalısınız.

Aslında işin özü, ince olan bölgelerin vurgulanması, hoşunuza gitmeyenleri ise kamufle etmek. Böylece giydiklerinizi kendinize yakıştırır ve iyi hissedersiniz. Eğer bel bölgeniz ince ama basen bölgeniz kalın ise, belde dar basenlerde balon olan etekleri giymek iyi bir çözümdür, böylece basenleri kamufle etmiş olursunuz. Bacak boyunuz kısaysa mesela, kısa botları tercih etmemelisiniz çünkü bacak boyunuzu kesmiş ve kısaltmış görünürsünüz. Bunun yerine uzun topuklu, uzun çizmeler tercih etmeniz daha iyidir. Ya da kısa botları mesela siyah renk seçip, siyah opak çoraplar ile bir bütün tek renk gösterebilirsiniz.

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli özellikle kilo vermeye vakti olmayan ama zayıf gözükmek isteyen okuyucularımız için harika bir rehber. İşte gelelim ipuçlarına…

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli - Zayıf Görünmek İçin Ne Giymeli - Zayıf Görünmek İçin Giyim Hileleri - Zayıf Görünmek - Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeliyim - Zayıf Görünmek İçin Ne Yapmalıyım - Zayıf Görünmek İçin Öneriler - Daha Zayıf Görünmek İçin
Zayıf Görünmek İçin Ne Giymeli

Baştan Aşağıya Tek Renk Giyinmek

Baştan aşağıya tek renk giyinmek özellikle koyu renkler olan siyah, lacivert ve kahverengi gibi renklerde daha ince gözükmenize yardımcı olur. Ve ayrıca vücuttaki dikkati dağıtmayıp, yükseklik yanılması sağlayarak uzun bir görüntü sağlar.

Yüksek Bel Kıyafetler

Yüksek bel pantolonlar şu sıra zaten oldukça moda, düşük bel kıyafetlerin modası eskide kaldı! Yüksek bel giysiler sizi olduğunuzdan daha zayıf, bacak boyunuzu daha uzun gösterir. Göbek bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi olanlar zaten özellikle düşük bel kıyafetlerden uzak durmalı. Bu sebeple yüksek bel pantolon ve etekleri tavsiye ediyoruz!

Boyuna Çizgili Elbiseler

Boyuna çizgili elbiseler, bakıldığında giyenin daha uzun olduğu algısı yaratır. Bu sebeple özellikle yazın tiril tiril çizgili elbiseler giymek size fit bir görüntü sağlar.

Daha Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli - Zayıf Görünmek İçin Ne Giymeli - Zayıf Görünmek İçin Giyim Hileleri - Zayıf Görünmek - Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeliyim¬ - Zayıf Görünmek İçin Ne Yapmalıyım - Zayıf Görünmek İçin Öneriler - Daha Zayıf Görünmek İçin
Zayıf Görünmek İçin Öneriler

Hafif, Yumuşak Kumaşlar

Kamufle etmek istediğiniz bölgelerde asla kalın, sert kumaşlar kullanmamalısınız. Bu olduğundan daha kalın gösterir onun yerine ince ve hafif kumaşlar tercih etmelisiniz.

Düğmesi Açık Hırkalar

Hırkalarda önü açık modelleri seçerseniz veya açık bırakırsanız bu sizi daha ince gösterir.

Küçük Çantalar

Kısa boylular için küçük çantalar daha uygun olur. Büyük çantalar ise daha da kısa görünmenize yok açar.

Bilekte Biten Pantolonlar

Bilekte biten kotlar oldukça moda hem de sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir!

Görüldüğü gibi birçok yolu var daha zayıf görünmenin. Hepsinin orta noktası vücudunuzu iyi tanımak ve ona göre giyinmektir. Hoş bulduğunuz alanları öne çıkarıp, kilolu bölgeleri doğru kamufle edebilmektir. Ama en önemlisi bunları yaparken kendinizi nasıl iyi hissettiğinizdir!

Keyifli Okumalar!