Cilt Bakımında Jade Roller

212

Cilt Bakımında Jade Roller

 

 

Cilt Bakımında Jade Roller nedir ve nasıl kullanılır olarak inceleyeceğiz. Cilt bakımında her dönem farklı ürünler popüler olsa da bazı ürünler bu hızlı popülerlikten sıyrılıp, kalıcı olarak beğenilen ürünler arasında yerini alıyor; işte onlardan biri de Jade Roller.

Jade Roller’a; Roller Turkey‘den orjinal ve sertifikalı olarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz!

 

Jade Roller Nedir?

 

Jade Roller Nedir - Jade Roller Süslü - Jade Roller Masaj - Jade Roller Nasıl Kullanılır

 

 

Jade Roller 2 ucunda orjinal yeşim taşı bulunan, cilde çeşitli şekillerde masaj yapmayı sağlayan bir cilt bakım aletidir. Aslında cilt bakımına önem veren kadınlar için bir güzellik ritüelidir.

 

Yüz masajını yapabilmek ve birçok faydasını deneyimlemek yanında sakinleşmek ve rahatlamak için de oldukça etkili. Hem Yeşim taşının cilde verdiği olumlu etki hem de masaj ile stresi azaltır.

 

Özellikle, Antik çağlardan beridir Çin’in en eski cilt bakım ritüelleri arasında olan doğal taşlar ile masaj günümüzü kadar gelmiştir.

 

Ürünün bir diğer özelliği ise roller yani yağ ve serum ile beraber cilde dönerek masaj yapmasıdır. Bu da kullandığınız ürünlerin cilde daha kolay işlemesini sağlar.

 

Ürünü orjinal olarak sizlere sunan Roller Turkey‘den alabilirsiniz. Ürünlerin sahteleri de piyasada buna dikkat etmelisiniz. Gerçek olumlu sonuçları alabilmek için, cilt bakımında sahte ürünler değil orjinalliği kanıtlı olan ürünler kullanılmalı.

 

Jade Roller’ın Faydaları Nelerdir?

 

Cilt Bakımında Jade Roller - Jade Roller Nedir - Jade Roller Süslü - Jade Roller Masaj - Jade Roller Nasıl Kullanılır

 

– Kendi kendine cilt masajı yapmanın temel faydalarından en önemlisi, lenfatik sistemin doğal detoksifikasyon sürecini teşvik ederek cilde “aydınlanma” vermesidir. Bunun nedeni ise dolaşım ve kan akışını artırarak cilt görünür bir parıltı verir.

– Yeşim taşı hem rengi hem de doğası gereği rahatlatıcı bir taştır. Stresi alır.

– İnce çizgi ve kırışıklıklara iyi gelir.

– Ciltteki kan dolaşımını arttır dolayısıyla parlaklığı artar.

– Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

– Gözaltı torbalarına ve morluklarına iyi gelir.

– Yağ ve serum ile birlikte ürünün daha iyi işlemesine yardımcı olur.

– Kendiliğinden soğuk yapısı var.

– Sessiz bir dizaynıyla güzellik ritüellerinin olmazsa olmazı.

– Vücudunuzdaki sıvı atıkları dokularınızdan uzaklaştıran Jade Roller, sıvı döngüsünü güçlendirir.

– Facial Roller cilt elastikiyetini arttırır, dolayısıyla anti-aging etkisi vardır.

– Doğal taşlar vucüttaki fazla enerjiyi alır.

 

Jade Roller Nasıl Kullanılır?

 

Jade Roller Nedir - Jade Roller Süslü - Jade Roller Masaj - Jade Roller Nasıl Kullanılır

 

 

Jade Roller görselde olduğu gibi yüzdeki lenf yönlerine doğru yapılmalıdır. Bu şekilde lenfatik drenajı arttırır. Sabah yada akşam uygulayabilirsiniz, her uygulamadan sonra temizleyebilirsiniz.

 

Güzellik rutininizin bir parçası olarak, keyifli ve rahatlatıcıdır. Bilgisayarınıza bakarak geçirdiğiniz uzun bir günün sonunda gergin yüz kaslarını serbest bırakmak için de kullanabilirsiniz.

 

Temiz, kuru yüzünüze birkaç damla nemlendirici, serum veya yağ uygulayın, ardından cildiniz boyunca hafifçe yukarı, aşağı ve cildinize doğru hafifçe yuvarlayın. Ürün emilimini arttırır.

 

Jade Roller Nasıl Satın Alabilirim? Jade Roller Fiyatı Nedir?

 

Bu muhteşem cilt bakımı ürününü rollerturkey.com’dan satın alabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürün desteği ve sertifikalarını da websitesinde bulabilirsiniz.

 

Aynı zamanda ürün kendi kutusunda ve ham bez çantası ile birlikte geliyor. Farklı doğal taşlı şekilleri de mevcut. Rose Quartz Roller, Amethyst Roller çeşitleri için websitesinden sipariş verebilirsiniz.

 


Tüm Cilt Bakımı Yazılarımız İçin Cilt Bakımı Blog Kategorimize tıklayabilirsiniz.