Cerave Nemlendirici Krem Yorumları

418

 

Cerave Nemlendirici Krem Yorumları

 

Cerave Nemlendirici Krem Yorumları Blog, Cerave Nemlendirici Krem Kullananlar, Cerave Krem Yorumları, Cerave Yüz Kremi.

 

Herkese merhabalar! Cerave dermokozmetik markası Türkiye’ye de giriş yaptı. Ürünlerin hepsi şuan burada satılmasa da, en çok beğenilen serileri satılmaya başlandı. Özellikle, nemlendirici kremleri oldukça meşhur.

 

Cerave Nemlendirici Krem Yorumları Blog - Cerave Nemlendirici Krem Kullananlar - Cerave Krem Yorumları - Cerave Yüz Kremi

Cerave Krem Yorumları Blog, Cerave Nemlendirici Krem Kullananlar, Cerave Krem Yorumları, Cerave Yüz Kremi

 

Cerave Krem Yorumları

 

Gelelim Cerave Nemlendirici Krem yorumlarına. Öncelikle, bir nemlendirici kremden neler beklemeliyiz, neler sağlamalı. Bizce, öncelikle nemlendirirken gözenekleri tıkamadan, sivilce yapmadan yeterli nemlendirme sağlanmalı. İçerisindeki maddeler, sivilceye neden olmamalı. Cilde yeteri kadar nem sağlarken, cilt bariyerini güçlendirmeli. Cilt bariyeni güçlendirmek ise, cildi dış etkenlere karşı savunmasını arttırmaktır. Bu çevresel etkenler ise güneş, rüzgar, şehir yaşamıdır.

 

Bugün bahseceğimiz Cerave nemlendirici ürünleri her cilt tipi için kullanılabilecekken daha da çok normalden kuruya dönük ciltler için daha da uygun. Kapaklı olan kutudaki Cerave nemlendirici krem daha yoğun ve kalın bir krem fakat yine de yağlı değil. Hassas ciltler için çok çok uygun.

 

Vücudu Kuru Fırçalama & Selülit 

 

Cerave Nemlendirici Krem İçeriği

İçeriğinin bir parçası olarak seramidler ve hyaluronik asitler var. Seramidler hücre zarlarında bulunan lipit molekülleridir, cildi bir arada tutarlar ve cildi kaplayan, nemi korumaya yardımcı olan koruyucu bir tabaka oluştururlar. Cilt bakım ürünlerinde cildimizden giden lipidlerin kirlilik, kimyasal ürünlerinin kullanılması (örneğin makyaj) ve yaşlanma gibi etkilerden sonra geri kazanılmasına yardımcı olmak için kullanılır.

 

Seramidler ise cildin nemini korumaya yardımcı olur ve çevresel etkenlerden korur. Hyaluronik asit vücudumuzda bulunan ve hücre yenilenmesini sağlayan, bağ dokularımızı besleyen ve cildin nem, elastikiyetini destekleyen doğal bir elementtir. Topikal bir bileşen olarak kullanıldığında cildimizde nem bariyerini oluşturmaya yardımcı olur ve daha yumuşak olmasını sağlar. Hyaluronik asit ayrıca neminin 1000 katını tutabilir.

 

Cerave Nemlendirici Krem içeriğinde ise Ceramid ve Hyaluronik asit mevcut bu da bir nemlendirici krem için çok ideal bir içerik. Hassas ciltler için de uygun.


Dermokozmetik ve iyi nemlendiren bir nemlendirici arayışında olanlara önerimizdir! internet üzerinden güvenilir sitelerden veya eczanelerden satın alabilirsiniz.