2020 Saç Modelleri Trendleri

186

 

2020 Saç Modelleri Trendleri

2020 Saç Modası, 2020 Saç Modelleri Kadın, 2020 Saç Trendleri!

2020 Saç Modelleri yazımızdan merhaba! Her sene moda yön değiştirirken saçlar da nasibini alıyor. Bu yüzden saç modası hep merak ediliyor. Tabi ki alışılagelmiş saç modelleri hep var fakat bazen moda olan yeni saç modelleri de oldukça sevilip kullanılabiliyor. 2020 yaklaşırken siz de yazımızı okuyup, saç trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

 

 

2020 Saç Modelleri - 2020 Saç Modası - 2020 Saç Modelleri Kadın - 2020 Saç Trendleri
2020 Saç Modası – 2020 Saç Modelleri Kadın – 2020 Saç Trendleri

 

1. 2020 Saç Trendi Uzun At Kuyruğu

Bu sene kesinlikle masalsı uzun at kuyruğu moda fakat alttan toplamak kaydıyla! parlak,uzun, toplu saçlar her sene olduğu gibi bu sene de kendini gösteriyor. Trend olmak isterseniz görseldeki model sizi bekliyor.


2. Jöle ile Geriye At Saçları

Jöle ile geriye taranmış saçlar kırmızı halının değil, 2020 şık yemekleri için size eşlik edecek saç modelleri arasında trendi oldu bile!


3. Çok Dağınık Saçlar Moda!

Evet biliyoruz kendiliğinden dağılmış saçlar hiç de hoş durmuyor fakat ünlü modeller ve defilelerde özellikle dağıtılıyor saçlar ve bu yılın modası da bu olacak. Artık saçlar için inanılmaz vakitler harcamak out!


4. Saçta Aksessuar Zamanı!

2020 saç modası en çok yansıtan trend ise saçta kocaman aksessuarlar! Arkadan küçük toplanmış saçlarda dahi göze batan aksessuarları bolca göreceğiz bu sene.


5. Örgü Saçlar 2020 Saç Trendi

Örgü saçlar zaten uzun zamandır trendiydi. 2020’de de hala trend bir saç modeli olmaya devam edecek. Şuana kadar devam eden tüm defilelerde o kadar çok kullanıldı ki! Modaya yön veren markalar modellerinin saçlarında çokça örgü kullandı. Uzun veya kısa farketmez örgüyü çokça göreceğiz.


6. Dalgalı Hacimli Saçlar

Saçta gösteriş tüm hızıyla devam etmekte. Ben buradayım diyen saçlar kıvırcık değil tamamen dalgalı ve sabitlenmiş parlayan saçlar! 2020’de de kullanabileceğiniz trend modellerden.


Görüldüğü gibi her sene her tip saç modelleri moda olurken, modayı kendinize göre uyarlamanızı tavsiye ederiz. Her saç modeli her yüz tipine gitmez. Radikal değişikliklerden ise daha küçük ama etkili dokunuşları saç için tavsiye ederiz. 2020’de bolca saç aksessuarı göreceğiz. Hiçbir değişiklik yapmasanız bile saçlarınızı saç aksessuarları ile trend bir hava katabilirsiniz. Ayrıca kısa saç modelleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Moda ve Güzellik Kategorisi