2019 Sonbahar Kombinleri Trendler

245

2019 Sonbahar Kombinleri Trendler

 

2019 Sonbahar Kombinleri Trendler yazımız havalar iyiden iyiye soğumaya başladığı bugünlerde içinizi ısıtacak kombinler ile sizlerle.
Sonbahar kesinlikle ilham veren mevsim.

Herşey değişiyor, mevsimsel renkleri en çok hissettiğimiz aylardan. Bu yediklerimizden tutun, giydiklerimize hatta saçımıza, makyajımıza kadar yansımış durumda. Her yıl genelde farklı renkler ve modeller moda olsa da, rahatlık her zaman yine ön planda oluyor.

 

 

 

2019 sonbahar kombinlerinde en dikkat çeken parçaları yine dizüstü çorap çizmeler oluyor. Bu çorap çizmeler sonbaharda dar skinny kotlar ile yada çoraplar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

2019 Sonbahar kombinleri arasında spor rahatlıkla dikkat çeken çizgili kazak veya trikolar yine kot ve süet botlarla kombinlemek mümkün. Şıklık katmak için topuklu botlar yine dolabınızda olması gerekenlerden.

 

Sonbahar Kombinleri Kahve Tonları

 

2019 Sonbahar Kombinleri Trendler - Sonbahar Trendleri - Sonbahar Kombinleri
2019 Sonbahar Kombinleri Trendler – 2019 Sonbahar Kombinleri – Sonbahar Trendleri – Sonbahar Kombinleri

 

Uzun gri tonlarındaki kazakları etek veya pantolonlarla öneriyoruz. Üzerine bol battaniye tarzı atkılar ile soğuyan havalarda cozy bir seçenek olacak.

Bu sezon kahvelerin her tonu fazlasıyla göz önünde olacak. Hem sonbahar rengi hemde sonbahar trendleri arasında yerini aldı!

Uzun bol hırkaların özellikle büyük düğmeli olanları trend! Bu hırkaların altına ince dantelli askılı ile kombinlemeniz hoş bir görüntü sağlar.
Hırkaların içerisine yine sonbahar trendleri arasında olan oduncu gömlekleri 2019 sonbahar kombinleri arasında yerini alacak.

 


Sonbahar Ev Dekorasyon Fikirleri